MERSİN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Mersin ikinci el eşya, mobilya alanlar,
Mersin ikinci el eşya alanlar, ikinci el mobilya alanlar,

MERSİN İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR, ALAN SATAN FİRMALAR

Mersin ikinci el eşya alanlar, alan satan firmalar bir hayli çoğaldı ve Mersin ikinci el eşya piyasasında bir karmaşadır gidiyor, İşi bilende bilmeyende bu işe girdi. Her gün yeni bir sandık odası açılıyor ve piyasayı karıştırmaya devam ediyor. Ve her geçen gün şikayetler artıyor. Geçen gün vatandaşın birisi gidiyor mezitli‘de bir ikinci el ev eşyasına bakıyor ve eşyaya 125 lira teklif ediyor. El insaf kardeşim adamın komple eşyasına sende  hiç mi vicdan yok, hiç mi utanma yok 125 lira nedir? Madem o kadar yüzsüzleştin bari üste para isteseydin. Bir diğer vatandaş gidiyor müşteri ile eşyanın fiyatında anlaşıyorlar başlıyor eşyayı yüklemeye  yükleme bitiyor para?  para yok  şöyle olmuş böyle olmuş diyor müşteriyi  daha sonra ben getirir veririm diye bir gün veriyor ayrılıyor ordan. Tabiki müşteri yaşadığı olumsuzluğun etkisiyle ne yaptığını bilemiyor adamın adını, adresini, telefonunu bile almayı akıl edemiyor. Bekliyor adam parayı getirecek diye, günler bir birini kovalıyor günler, haftalar geçiyor ancak ne gelen  ne de parayı getiren yok.İnternetten bizim numarayı bulmuş bana şahsı tarif ediyor , böyle böyle yaptı ne olur tanıyorsan yardım et dedi. Tabiki ben tarifinden adamı tanıyamadım , çünkü o kadar yeni insan bu işe girdi ki takip etmek tanımak imkansız. Ancak ben ona ikinci el eşya alan satan sandık odalarının bulunduğu muhitleri, semtleri tarif ettim oralardan takip etmesini tavsiye ettim. Bir diğeri eşya bakmaya gidiyor bayana asılmaya kalkıyor, bir diğeri müşteriye eşyayı vermedi diye hakaret ediyor, küfür ediyor, dövmeye kalkıyor. Ve daha nice örnekler .Peki bu işmidir, insanlıkmıdır, esnaflıkmıdır.Nedir kardeşim bu yaşananlar  bunlara kim dur diyecek . Bu tür şeyleri bir kaçı yapıyor hepimize mal oluyor. Mersin sandık odası olarak yıllardır bu işi yapan bizlere zararı dokunuyor. Şapkayı önümüze koyup ciddi ciddi düşünüp bu gibi durumlara çözümler üretmek lazım aksi halde İnsanlar hepimize şüphe ile bakarlar.

Tüm bu yaşanan örneklerden çıkan bir sonuç var  sayın eşya satmayı düşünen kardeşlerim herkesle iş yapmayın. Esnaflığından, sağlamlığından, dürüstlüğünden emin olmadığınız kişileri evlerinize almayın. Biraz araştırın ve yıllardır Mersin’e ikinci el eşya alım satımında hizmet etmiş, herhangi bir şikayet oluşmamış hakında iyi referansları olan ikinci el eşya alan firmaları bulun, onlarla alışveriş yapın ve üzülmeyin. Bazen başa gelenlerin telafisi mümkün olmuyor.Allah(CC) kimseyi kötülerle karşılaştırmasın inşallah…

    MERSİN KAYA SANDIK ODALARI İKİNCİ EL EŞYA TİCARETİ

Mersin’de Mersin Kaya Sandık Odaları ikinci el eşya ticareti olarak  1999 yılından bu yana siz değerli Mersin halkına ikinci el eşya, mobilya alım satımı yaparak hizmet verdik ve vermeye devam edeceğiz. Yıllardır bir tek kişiyi dahi üzmedik, incitmedik. Alışveriş yapalım yapmayalım tüm müşterilerimizi memnun ettik ve dost kaldık. Özellikle de satmak istediğiniz ikinci el eşya ve mobilyaları  piyasanın üzerinde bir fiyatla alarak , ödemelerimizi anında ve nakit olarak yaparak, hamaliye ve nakliye işlemlerimizi tecrübeli ve iyi yetişmiş elemanlarımızla size, evinize, çevreye rahatsızlık ve zarar vermeden yaparak eşya satan müşterilerimizle ilişkilerimizi her zaman olumlu yönde geliştirdik. İş yerimizde iyi, sağlam, kaliteli, yeni model ve neredeyse sıfır ayarında ikinci el eşya ve mobilyaları çok uygun ve makul bir fiyattan satarak bizden eşya alan müşterilerimizin de memnuniyetini ve takdirini kazanıyoruz. Çünkü biz ikinci el eşya, mobilya alırken oldukça titiz ve seçici davranıyoruz. Her zaman birinci sınıf eşya ve mobilyalar alıyor satıyoruz. Bozuk, arızalı, problemli, çok yıpranmış eşya ve mobilyaları hurdaya veriyoruz. Tamircilerle çalışmıyoruz ve tamirli mal satmıyoruz.

BİZİ ARAYIN, BİZE UĞRAYIN İKİNCİ EL EŞYA MOBİLYA ALIŞVERİŞİNİZİ BİZİMLE YAPIN MEMNUN KALIN, ÜZÜLMEYİN…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir