Erdemli ikinci el esya

Erdemli İkinci El Eşya

Erdemli ikinci el esya
Erdemli ikinci el esya

Erdemli ikinci el eşya olarak; çeşitli sebeplerden dolayı satmayı düşündüğünüz eşyalarınızı satmak için bizi arayabilirsiniz.

GSM : 0 555 851 35 56 – 0 555 851 35 57

Mersin’in tüm ilçelerine hizmet veren arkadaşlarımız Erdemli ilçesinde de aktif çalışmaktadır. Erdemli den de 2.el eşya,  mobilya alıyoruz.

Amacımız hem kendimize kazanç sağlayacak ürünler almak, hem de size en iyi hizmeti sunmaktır. Erdemli ikinci el eşya alanlar olarak yazımızın içerisinde size nasıl hizmet verdiğimizi anlatacağız.

Dolayısıyla merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz konuları bu yazımızda detaylı şekilde yazacağız. Çünkü tecrübelerimizden neyi öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Ana başlıklar şeklinde, merak edilen konulara soru cevap şeklinde göz atalım.

Erdemli İkinci El Eşya Nasıl Satarım?

Özellikle de bu salgın döneminde alım satım işleminde hem size hem bize düşen görevler vardır. Sizden yapmanızı istediğimiz şey eşyalarınız hakkında bize doğru ve yeterli bilgi vermeniz. Ve detaylı bir şekilde satmayı düşündüğünüz eşyaların fotoğraflarını göndermenizdir. Whatsapp veya e-mail yolu ile çok kısa sürede eşyaların fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Gönderdiğiniz resimleri ilgili birim inceleyecek ve kısa süre içinde size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaktır. Eğer gönderdiğiniz resimler bizim alıp sattığımız ürünler kategorisine giriyorsa, ön görüşme yapıyoruz. Alabileceğimiz ürünler olması halinde adrese gelip eşyayı yakından görüp hemen fiyat teklifimizi iletiyoruz. Teklif ettiğimiz rakam sizin için de tatmin edici ise istediğiniz gün adresinizden ikinci el eşya alımını yapıyoruz.

Ancak bazı müşterilerimize de olumsuz cevap vermek zorunda kalıyoruz. Yani eşyalarını alamayacağımızı söylemek zorunda kalıyoruz. Çünkü alım yaparken eşyaların temizliğine, sağlamlığına ve modeline çok dikkat ediyoruz. Çok yıpranmış, kimsenin almak istemeyeceği, model olarak tercih edilmeyen ürünleri maalesef almıyoruz.

Sonuç olarak; bizi ararsanız sorunsuz ve problemsiz bir şekilde eşyanızı satar, paranızı nakit olarak alırsınız.

Hangi İkinci El Eşyaları Alıyoruz?

Çok eski model olmamak kaydıyla, sorunsuz, problemsiz ve bozuk olmayan eşya ve mobilyalarınızı alıyoruz. Alabileceğimiz 2.el eşya türleri bir hayli fazladır.

Burada bazılarını listeleyelim: 

İkinci el beyaz eşya; buzdolabı, çamaşır makinesi, fırınlı ocak, bulaşık makinesi, setüstü ocak

 2. el elektronik eşyalar; klima, led televizyon, bilgisayar, laptop

Mobilyalar; yatak odası takımı, yemek odası takımı, salon takımı, genç odası takımı

Oturma grupları;  koltuk takımı, L koltuk, deri koltuk,

Ayrıca Büro-ofis eşya ve mobilyaları olarak sıralayabiliriz.

Sizin ürününüz ne olursa olsun Erdemli ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edebilirsiniz. Size en doğru fiyatı  ve sağlıklı hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

Eşyaların Taşıma, Nakliye ve Ödemesi

Erdemli’de 2.el eşya ve mobilyalarınızı biz aldığımızda taşıma ve nakliye masraflarını biz karşılıyoruz. Ve aldığımız 2.el eşya ve mobilyanın ödemesini de o anda nakit olarak ödüyoruz.

Sonuç itibarıyla; Erdemli’de 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya satacak iseniz bizi arayabilirsiniz. Biz en kısa sürede satacağınız eşyaları adresinizde en iyi şekilde değerlendiriyoruz. Ve nakliye ve hamaliyesi bize ait olarak o anda ödeme koşuluyla nakit olarak satın alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.