Mersin ikinci el eşya

MERSİN İKİNCİ EL EŞYA

    Mersin ikinci el eşya, mobilya alanlar; alan, satan yerler. Bunun için Mersin Kaya Sandık Odaları  Mersin de her türlü ev ve büro ikinci el eşya ve mobilyası alım satımı yapıyor.

Ayrıca 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşya, bilgisayar, klima, televizyon alıyoruz.

Büro eşya ve mobilyaları, otel, motel, pansiyon, tatil köyü, pastahane, kafeterya mobilyaları alıyoruz.
İkinci el beyaz eşya, mobilya ve malzemeleri alıyor satıyoruz.

Her zaman Mersin’in ilçe ve semtlerinden kaliteli, sağlam, yeni model; uygun 2.el eşya , mobilya alıyor, satıyoruz. Bilhassa Mersin, Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Yenişehir, Pozcu, Menteş, Viranşehir ikinci el eşya,mobilya alanlar, alan yerler.

2.el eşya alanlar, alan satan yerler Mersin Kaya Sandık Odaları 0 537 614 72 47.

Firmamız İkinci el eşya, ikinci el mobilya alanlar, alan satan firmalar içerisinde özel bir yere sahiptir. Özellikle siz Mersin halkının da desteği, tercihi, teveccühü ile ayrıcalıklı bir yere sahiptir.

İKİNCİ EL EŞYA TİCARETİ KAYA SANDIK ODALARI 

Mersin Kaya Sandık Odaları 2. el eşya ticareti yapıyor. Bununla birlikte İkinci el ev, büro eşya ve mobilyaları alıyıor satıyoruz. Ayrıca otel, motel, pansiyon, tatilköyü, pastahane, lokanta, kafeterya, eşya, mobilya alıyor satıyor.

Özellikle aşağıda ki ilçe ve semtlerden 2.el eşya mobilya alıyoruz.

 • Mersin,
 • Mezitli, Viranşehir, soli, Yenimahalle, Atatürk mahallesi, Davultepe, Tece, Bakanlık yolu, Kuyuluk, Eski mezitli, Üniversite yolu, 
 • Aydıncık
 • Tarsus,
 • Erdemli,
 • Mut
 • Silifke, Taşucu, Mersin mezitli Akkent, Menteş, Göçmen, Eğriçam,
 • Yenişehir, Pozcu, Bahçelievler, Hürriyet Mah., İnönü Mah., Aydınlık evler Mah., Barbaros Mah., güven evler Mah, bahçeli evler Mah, metro, carfur, Forum, cumhuriyet Mah., palmiye Mah, gazi, Piri reis,
 • Bahçeli evler Mah, metro, carfur, Forum, cumhuriyet Mah., palmiye Mah, gazi, Piri reis,
 • Akdeniz, bahçe, İhsaniye, Mahmudiye, Nusratiye, Cami şerif, Çankaya, Metropol, devlet hastahanesi,
 • Toroslar, Ziya Gökalp,  Osmaniye, Halk kent, Güney kent, Çağdaş kent, Gündoğdu, Yalınayak, Serin evler, Arpaç 

Mersin kaya sandık odaları tüm bu semtlerden ve ilçelerden 2.el eşya, ikinci el mobilya alım satımı yapmaktadır.
2. el eşya, ikinci el mobilya alanlar satanlar, alan satan yerler. Bu arada ikinci el eşya, mobilya ticareti siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet vermenin gayreti içerisindedir.

İKİNCİ EL EŞYADA KALİTE, SAĞLAMLIK VE UCUZLUK

Mersin Halkına kaliteli sağlam ve uygun fiyata yeni model ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşyaları en hesaplı en ucuz bir şekilde ulaştıralım.

Bu niyetle Mersin kaya Sandık odaları olarak sizin her şeyin en iyisine layık görüyoruz. Ve siz değerli Mersin halkına her şeyin en iyisini vermek istiyoruz. Ayrıca sizleri  mutlu edebilelim, zira sizlerin mutluluğu bizim de mutluluğumuzun sebebi olduğunun bilincindeyiz.

Mersin kaya Sandık odaları Mersin ‘in tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Bunun için bir telefonunuz yeterli anında satmak istediğiniz 2.el eşya, mobilya, beyaz eşyaları adresinizden alıyoruz. Bu arada piyasanın en iyi, en yüksek fiyat garantisi ile değerlendirerek anında nakit olarak satın alıyoruz. Ve profesyonel ekibimizle size, evinize, çevreye hiç bir rahatsızlık vermeden hamaliye ve nakliyesini biz yapıyoruz.

İkinci el ev eşya , mobilyası alanlar, alan satan yerler. Ve büro eşya ve mobilyası alanlar. Ayrıca ikinci el Otel, motel eşya mobilyası alanlar. Pastahane, kafeterya, lokanta, kıraathane ikinci el Mobilya, 2.el eşya alanlar. Mersin de alan yerler, alan satan Mersin kaya Sandık odaları hizmetinizde

Mersin ikinci el eşya alıyor satıyoruz

2.el eşya bizim işimiz

Spot ve ikinci el eşya da kalite ve sağlamlık

“MERSİN İKİNCİ EL EŞYA” üzerine 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.